W+R TURKEY

W+R Almanya'nın en büyük eldiven üreticisidir ve tüm Alman Otomobil ve diğer fabrikalar W+R eldivenleri kullanır. W+R, en yüksek talepleri karşılamak için 1928'den beri koruyucu eldiven geliştiriyor ve üretiyor. Kaliteden ödün vermeyen yenilikçi ürünlerle, ISO sertifikalı aile şirketi, endüstri, ticaret, yetkililer, polis ve orduya tedarikçi olarak talep görmektedir. W+R'den elde edilen el koruması, en yüksek güvenliği konfor ve tasarımla birleştirir. Dünya çapındaki müşteriler, özel gereksinimleri için W+R'ye güvenmektedir.

W+R, eldiven üretiminde 90 yıllık bir geleneğe ve uzmanlığa bakar. Almanya'nın Neuhausen şehrinden tabakacı Jakob Weiblen ve kayınbiraderi eldivenci Theodor Rümmelin tarafından bir aile şirketi olarak 1928 yılında kurulmuştur. 1936 yılında W+R Metzingen şehrine taşınır ve ilk eldiven fabrikasını kurar. Başlangıçta, sürücü ve deri iş eldivenleri üretilir daha sonra ilk plastik eldivenler eklenir. 1980'lerin sonunda, iş segmentleri eldiven geri dönüşüm, temizlik, onarım ve kiralama şirket aktivitelerine eklenir.W+R GRUBU

Daha önce tek çatı altında olan "Sanayi" ve "Askeri/Polis" eldivenlerinin 2017 yılında şirket olarak aldığımız kararla 2 ayrı şirkete bölünmüştür. Böylelikle "W+R Endüstri" ve "W+R PRO" kurulmuştur. W+R PRO sizin Polis, Askeri ve Özel Kuvvetler için tasarlandığı koruyucu eldivenlerde deneyimli ortağınızdır.